Doplnkové služby

Pokiaľ sa rozhodnete pre e-shop na platforme Midasto, radi vám pomôžeme s nastavením e-shopu, online marketingom, grafickým dizajnom či SEO. Zverte svoj e-shop do rúk odborníkom a vyberte si z našej ponuky doplnkových služieb.

2 hodiny konzultácií zadarmo

Každý, kto si predplatí jeden z balíkov Midasto, od nás získa pomoc s kontrolou nastavení v rozsahu 2 hodiny. Pri práci v administračnom systéme vám pomôže aj Midasto podpora. Okrem toho zákazníkom ponúkame ďalšie doplnkové služby, ktoré nie sú súčasťou základných balíkov Midasto. Ak máte o niektorú zo služieb záujem, kontaktujte nás.

Pozrite si e-shopy, ktoré bežia na e-shope na prenájom Midasto.

Stiahnite si vzorové dokumenty

Ide o vzorové dokumenty, ktoré je potrebné prispôsobiť vášmu e-shopu, sortimentu, odvetviu a reálnym podmienkam doručenia a vrátenia tovaru zákazníkovi, ako aj aktuálnemu stavu legislatívy. V prípade záujmu o prípravu týchto dokumentov odborníkmi nás neváhajte kontaktovať. Radi vám túto službu sprostredkujeme cez našich overených partnerov.

Uvodné nastavenie e-shopu

240 €
Nastavenie Google Analytics, Facebook Pixel, kontrola nastavení po klientovi a prípadné úpravy, SEO pre úvodnú stránku e-shopu, základný popis, nastavenie dopravy, platby, test objednávka, nastavenie nákupného procesu, kontrola URL a presmerovaní a spísanie odporúčaní.

Pridanie produktu na e-shop komplet aj so SEO nastavením

18 € / produkt
Príprava textu, optimalizácia pre vyhľadávače a úprava produktových obrázkov, pridanie variantov, dostupnosti, skladových zásob, atribútov a vlastností produktu na základe podkladov od klienta dodaných v tabuľke.

Banner na váš e-shop

od 60 €
Na základe briefu zo strany klienta naceníme a po schválení pripravíme bannery s návrhom textov. V cene nie je len tvorba kreatívy, ale aj vloženie bannerov na stránku. Vhodné pre klienta, ktorý chce mať svoj e-shop krajší a viac predávať.

Nastavenie GoPay

od 40 €
Po schválení vášho e-shopu v GoPay a zaslaní testovacích údajov pre developerov vám pomôžeme s nastavením platieb z cez platobnú bránu GoPay. Po nastavení testovacích údajov a zbehnutí testovacej platby sa mení prostredie na produkčné aj s ostrými údajmi.

SEO, popis a obrázky pre kategórie a statické sekcie

9 € / kategória alebo sekcia
Optimalizácia kategórií v e-shope, tvorba popisov na základe kľúčových slov, výber a úprava obrázkov, vloženie meta atribútov. Rovnakú službu je možné využiť aj pri optimalizácií statických stránok / sekcií.

Obsah pre váš e-shop

od 40 € / sekcia
Textový a vizuálny obsah pre statické stránky a sekcie e-shopu. Pripravíme optimalizovaný obsah, ktorý zaujme a informuje vašich zákazníkov.

Obchodné podmienky a Ochrana osobných údajov podľa vzoru

od 80 € / dokument
Vyplnenie údajov o e-shope do vzorového dokumentu. Za príplatok sprostredkujeme služby odborníkov, ktorí poskytnú návrhy na úpravu, alebo VOP/GDPR na mieru.

Dizajn na mieru pre váš e-shop

Vybraná téma - od 1600 €
Dizajn na mieru na základe vami dodaného PSD - od 3200 €. Dizajn pre vás pripravíme a napojíme na Midasto e-shop - od 4200 €.

Ďalšie doplnkové služby

 • Nastavenie menuod 40 €
 • Nastavenie fakturácie a vytvorenie testovacej objednávky od 80 €
 • Nastavenie štruktúry kategóriíod 40 €
 • Nastavenie výrobcov a značiek12 € / výrobca alebo značka
 • Prepojenie Facebook a Instagram s e-shopomod 240 €
 • Nastavenie produktového katalógu a prepojenie s Heurekaod 80 €
 • Nastavenie produktového katalógu a prepojenie s Facebook katalógomod 80 €
 • Nastavenie produktového katalógu a prepojenie s Google Merchantsod 80 €
 • Tvorba blogových príspevkov s obrázkami a SEO nastavenímod 80 €
 • Nastavenie a optimalizácia textov pre automatické e-maily na mieruod 80 €
 • Nastavenie chat pluginu tawk.tood 80 €
 • Prepojenie e-shopu s vaším skladovým programomod 400 €
 • Programovacie práce podľa požiadaviekod 40 € / hodina
 • Prepojenie s XML feedomod 400 €

*Všetky ceny sú uvedené bez DPH.

Vyskúšajte si e-shop
na 30 dní zadarmo

Vložením e-mailu udeľujete súhlas s podmienkami ochrany osobných údajov.