E-shop na mieru

Pre všetkých s konkrétnou predstavu o tom, ako by mal váš e-shop vyzerať.

Základné aj PRO funkcie

 • Neobmedzený počet produktov
 • Viacero krajín v jednom admine a s jednotným dizajnom
 • Hosting na samostatnom virtuálnom serveri
 • Funkcionalita podľa požiadaviek
 • Dizajn podľa požiadaviek
 • Online PR

Prepojenie s platobnými bránami a externými aplikáciami

Integrácia platobnej brány či inej externej aplikácie nie je žiadny problém.

Prepojenie na skladové zásoby a účtovné systémy

Váš e-shop na mieru prepojíme s akýmkoľvek skladovým a účtovným systémom.

Jednoduchá a intuitívna editácia obsahu

Šetrite váš čas vďaka prehľadnej a intuitívnej administrácii.

Vyladený nákupný proces a vysoká miera konverzie

Myslíme na všetko. Vaši zákazníci sa na e-shope nestratia a nákup bude pre nich jednoduchý.

E-shop pripravený na expanziu do zahraničia

Stačí vám jeden prístup do administrácie a editovať obsah môžete na všetkých jazykových verziách.

Pravidelné updaty

Náš systém neustále zlepšujeme. Všetky budúce inovácie získavate automaticky a bez dodatočných poplatkov.

E-shop na mieru Stavino
e-shop-na-mieru-vektor-cena

Cena e-shopu na mieru

Cena e-shopu na mieru je individuálna a závisí od špecifickosti vašich požiadaviek, ich náročnosti a tiež doplnkových služieb, ktoré máte možnosť si zvoliť. Máte záujem o cenovú kalkuláciu? Pošlite nám vyplnený formulár, na základe ktorého vám zašleme predbežný výpočet ceny. 

 • E-shop na mieruod 1600 €

  Vlastný e-shop na mieru je investícia do budúcnosti. Cenový základ tvorí riešenie bez špecifickým funkcií a požiadaviek.

 • Dizajn e-shopu na mieruod 700 €

  Kvalitné riešenie a dizajn s ohľadom na UX a UI sú základom úspechu nového e-shopu.
  Pripravíme vám príťažlivý dizajn na mieru, ktorý zjednoduší orientáciu a prístupnosť vášho e-shopu.

 • Návrh štruktúry e-shopuod 500 €

  Jednoduchá cesta zákazníka k nákupu a prehľadnosť e-shopu zvyšujú predaj. Vypracujeme vám analýzu konkurencie, kľúčových slov ako aj štruktúru e-shopu, na základe našich dlhoročných skúseností. Nenechajte nič na náhodu.

 • Tvorba obsahuod 200 €

  Pripravíme vám optimalizovaný obsah e-shopu presne podľa toho, čo potrebujete. Spracujeme všetko od textov kategórií, statických stránok a popisov produktov, až obsahu ako sú obrázky či videá.

 • Konzultácie a poradenstvood 0 €

  Poradíme vám ako nastaviť váš nový e-shop a na čo všetko pri tom myslieť. Pomôžeme vám čo najlepšie nastaviť vaše online prostredie. Prvá konzultácia je zadarmo.

Ako to bude prebiehať?

Stretneme sa

Na osobnom stretnutí sa oboznámime s vašou predstavou o dizajne, funkciách a špecifických požiadavkach nového e-shopu. Na základe toho dokážeme lepšie navrhnúť efektívne riešenia, definovať vašu cieľovú skupinu a vaše ciele.

Navrhneme najvhodnejšie riešenie

Chápeme, že e-shop na mieru, si nezriadujete každý deň. My sme ich už vytvorili desiatky, a preto vám radi pomôžeme navrhnúť najvhodnejšie riešenie, ktoré vám prinesie požadované výsledky. Okrem návrhu dizajnu na mieru vám radi pripravíme aj obsah pre statické sekcie a optimalizovaný textový, video a foto obsah na mieru.

Uzatvoríme zmluvu

Po stanovení presnej ceny a rozsahu služieb s vami okrem podania rúk podpíšeme zmluvu. Sme spoľahlivý partner pre vaše podnikanie a preto deadliny odovzdania projektu a presné špecifikácie funkcií ukotvíme priamo v zmluve. Hneď ako začneme pracovať na vašom projekte vám zašleme prístup do administrácie, kde si môžete postupne pridávať obsah, testovať a oboznamovať sa s rozhraním.

Vytvoríme pre vás dizajn na mieru

Dizajn webstránky či e-shopu musí byť nielen vizuálne príťažlivý ale aj funkčný z hľadiska UX a UI. Rýchlosť načítania a responzívne zobrazenie pre všetky zariadenia sú samozrejmosť. V našom tíme úzko spolupracujú grafický dizajnér s tímom vývojárov na zabezpečenie technického a vizuálneho súladu vášho projektu. Po zapracovaní vašej spätnej väzby sa môžeme pustiť do programovania.

Spätná väzba a konzultácie

Počas celého procesu tvorby vášho nového e-shopu je vám k dispozícii projektový manažér. Rád vám odpovie na akékoľvek otázky týkajúce sa administrácie, systému, SEO a nastavenia jednotlivých funkcionalít.

SEO školenie

Kvalitný obsah na vašej stránke je veľmi dôležitý pre štart vášho biznisu. Umiestnite sa v organickom vyhľadávaní na popredných priečkach vďaka správnej štruktúre webstránky a optimalizovanému obsahu. Spolu s e-shopom na mieru od nás získate SEO školenie na mieru vedené profesionálom s viac ako 10-ročnými skúsenosťami.

ikona-support

Testovanie a spustenie

Pred spustením vášho e-shopu do ostrej prevádzky je potrebné otestovať všetky funkcionality. Všetky vaše pripomienky zapracujeme, otestujeme znova a ak je všetko v poriadku, váš e-shop je tak pripravený na spustenie.