E-shop na mieru

Vytvárame jedinečné, rýchle a funkčné e-shopy na mieru, na ktorých je radosť nakupovať. Vytvoríme pre vašu firmu B2C, B2B riešenie na mieru podľa biznis procesov a požiadaviek už od 2700 €. Profi e-shop s dizajnom na mieru môžete mať už od 9 900 €.

Midasto

Pre koho je e-shop na mieru určený?

Midasto

E-shop na mieru je vhodný pre každého podnikateľa, ktorý to s e-shopom myslí naozaj vážne. Toto sú najčastejšie problémy, s ktorými nás klienti oslovujú:

  • Mám existujúci e-shop na mieru, no nevyhovuje mojim potrebám.
  • Náš e-shop je pomalý, s chybami a náš developer nemá čas.
  • Mám e-shop na prenájom a mám záujem o custom dizajn a funkcie na mieru.
  • Chcem prevádzkovať e-shop vo viacerých krajinách a mám viac ako 10-tisíc produktov.
  • Moje online podnikanie narástlo a potrebujeme custom riešenie s vysokou mierou automatizácie, ktorá odbremení našich zamestnancov.
  • E-shop ešte nemám, no chcem funkcie na mieru a mám jasnú predstavu o tom, ako by mal môj e-shop vyzerať.
  • Mám sieť kamenných predajní a chcem spustiť e-shop, ktorý by bol prepojený s naším skladom
  • Chcem kvalitný a rýchly e-shop s dizajnom a funkciami na mieru a hľadám softvérovú firmu, na ktorú sa môžem vždy spoľahnúť.

Našli ste sa v jednom z týchto príkladov? V tom prípade je pre vás e-shop na mieru skvelou voľbou.

Spustením nového e-shopu sa vaša cesta v e-commerce iba začína. Aj preto je dôležité mať spoľahlivého partnera, na ktorého sa môžete spoľahnúť, s ktorým sa vám dobre komunikuje a ktorý vám dokáže poradiť, urobiť potrebné úpravy či doprogramovať nové funkcionality vo vašom e-shope aj v budúcnosti. Tvorbe webových stránok a e-shopov sa venujeme už viac ako 15 rokov.

Midasto

Čo obsahuje e-shop na mieru

Dizajn na mieru
Funkcie podľa 
požiadaviek
Neobmedzený počet produktov a varianty produktov
Automatizácia, ktorá šetrí čas
Množstvo funkcií v cene
Hosting na samostatnom virtuálnom serveri
Funkcionalita podľa požiadaviek
Dizajn podľa požiadaviek
Viacero krajín v rovnakom dizajne a v jednom admine
Možnosť pridávania zliav a darčekov k nákupom
Prepojenie s účtovným systémom
Úpravy na mieru

Výhody e-shopu na mieru

S rýchlosťou načítania e-shopu súvisí aj ochota vašich zákazníkov nakúpiť a priamo úmerne tiež celková úspešnosť vášho e-shopu. E-shop na mieru od nás je umiestnený na samostatnom dedikovanom serveri, vďaka čomu je rýchlosť načítania jednotlivých stránok veľmi vysoká. S rýchlosťou načítania súvisí aj optimalizácia obsahu, ktorý by mohol spomaľovať váš e-shop. S nami získate vyladený a rýchly e-shop spolu s návodom, ako správne optimalizovať obsah tak, aby sa rýchlosť neznižovala v čase.

Pokiaľ ponúkate viac ako 12-tisíc produktov, bežne dostupné e-shopové platformy nemusia vyhovovať vašim potrebám z mnohých dôvodov. E-shop na mieru vás nelimituje počtom produktov, kategórií či používateľov na rozdiel od e-shopu na prenájom, kde je viacero obmedzení.

Jednoduchá a intuitívna administrácia e-shopu je pri tvorbe e-shopu našou prioritou. S vaším e-shopom bude pracovať viac ľudí, a preto je dôležité, aby sa v administrácii vedeli ľahko orientovať. Vďaka jednoduchej a prehľadnej administrácii e-shopu ušetríte veľa času, a teda i financií.

Expanzia do nových krajín je s e-shopom na mieru jednoduchá. Spravujte objednávky, produkty, kategórie a fakturáciu viacerých krajín v jednej administrácii aj pre e-shopy na samostatných doménach. Prevádzkujte e-shop v krajinách ako Česká republika, Maďarsko, Rumunsko, Slovinsko, Rakúsko či Poľsko a rozšírte svoju ponuku na zahraničné trhy jednoducho a efektívne v jednom dizajne.

S e-shopom na mieru získate balík základných funkcií, ktoré vám pomáhajú zvyšovať predaj. K základným funkciám patrí okrem iných aj fulltextové vyhľadávanie, automatický skladový systém, generovanie faktúr, pokročilé varianty produktov, prepojenie na sociálne siete a mnoho ďalších.

Potrebujete pre správne fungovanie e-shopu špecifické prepojenia na externý skladový a účtovný systém, dodávateľov či iné externé služby a funkcie na mieru, ktoré nie sú bežne dostupné v balíkoch e-shopov na prenájom? E-shop na mieru poskytuje slobodu v programovaní funkcií na mieru, ktoré sú prepojené s jeho dizajnom.

Výhodou internetového obchodu šitého na mieru je možnosť vytvoriť jedinečný dizajn na mieru s modernými prvkami. Vďaka vhodne zvolenému dizajnu s dôrazom na UX a UI budú orientácia v e-shope a nákupný proces pre vašich zákazníkov intuitívne, rýchle a jednoduché. E-shop na mieru s dizajnom na mieru vám ponúka nekonečné možnosti. Zákazníci sa k vám tak budú radi vracať a získate konkurenčnú výhodu.

Mať e-shop pripravený na optimalizáciu pre vyhľadávače sa pre vás môže stať veľkou konkurenčnou výhodou. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam v online marketingu a SEO sú komplexná infraštruktúra e-shopu na mieru, ako aj všetky nové funkcionality navrhnuté s ohľadom na optimalizáciu pre vyhľadávače. On-page SEO e-shopu zahŕňa možnosti na optimalizáciu meta textov a popisov pre rôzne sekcie v e-shope.

Počas prevádzky vášho e-shopu na mieru sme vám plne k dispozícii. Komplexná správa a údržba e-shopu je samozrejmosťou. Ku každému z našich zákazníkov pristupujeme individuálne, rozumieme vašim potrebám a radi vám poradíme, aké riešenie je pre vás najvhodnejšie.

Súčasťou balíka funkcií pre e-shop na mieru je taktiež automatizácia vybraných služieb, ktorá šikovne a efektívne šetrí čas. Pomôžeme vám prepojiť e-shop s externým skladovým softvérom či účtovným systémom a rovnako poskytujeme aj prepojenie na rôzne softvérové aplikácie, ktoré v rámci e-commerce využívate.

S e-shopom na mieru od Midasto sa môžete spoľahnúť na pravidelnú údržbu, aktualizáciu, vylepšenia a vývoj e-shopu i jeho funkcií na mieru pre zabezpečenie plynulej a bezproblémovej prevádzky, funkčnosti a bezpečnosti. Funkčný, rýchly a moderný e-shop sa totiž postará o spokojných zákazníkov, ktorí sa k vám budú radi vracať.

Ak chcete zlepšiť konverzný pomer a zvýšiť predaj poskytovaných produktov a tým aj celkový zisk vášho e-shopu, zaručene oceníte marketingové funkcie e-shopu na mieru. Na základe nášho know-how a dlhoročných skúseností v e-commerce bude váš e-shop pripravený na efektívny online marketing.

Sme špecialisti na vývoj e-shopov na mieru, webových stránok a zabezpečujeme komplexné služby v online marketingu. Oblasti programovania e-shopov, SEO a marketingu sa venujeme už vyše 10 rokov. Všetky nadobudnuté skúsenosti sme aplikovali pri vývoji platformy Midasto, aby sme našim klientom mohli ponúknuť e-shop na mieru s jedinečným dizajnom a funkciami, ktoré by spĺňali ich potreby a požiadavky, a aby sa na nás mohli vždy spoľahnúť.

S e-shopovým systémom Midasto si môžete e-shop na mieru vyskladať podľa vlastných predstáv a potrieb. Či už máte záujem o unikátny dizajn, nové funkcie na mieru, prepojenie na externé softvérové služby, alebo služby súvisiace s nastavením SEO a online marketingu, u nás nie je nič nemožné a váš e-shop vám radi vytvoríme presne taký, aký budete potrebovať bez toho, aby ste sa museli obracať na ďalšie firmy, čo taktiež zjednoduší komunikáciu a ušetrí vám čas.

Príprava e-shopu na mieru sa nezaobíde bez odborného poradenstva a konzultácií. Radi vám poradíme v akomkoľvek sektore, či už pôjde o technické nastavenie e-shopu na mieru, alebo poskytnutie odporúčaní pre efektívne SEO a marketing. Ku každému vytvorenému e-shopu v platenej prevádzke k tomu ako náš zákazník získate 2 hodiny konzultácií zadarmo, počas ktorých zodpovieme všetky vaše otázky.

Využite výhodné ceny doplnkových služieb a nových funkcionalít, vďaka ktorým sa váš e-shop premení na originálny, moderný a atraktívny elektronický obchod. Ako bonus vám totiž poskytneme zľavu na ďalšie programátorské práce a úpravy v e-shope na mieru rovnako ako na vývoj nových funkcionalít na mieru.

Okrem výhodnej cenovej ponuky a zľavnených cien ďalších úprav a nových funkcionalít získate s novým e-shopom na mieru takisto zľavu na akékoľvek ďalšie marketingové služby, ktoré budete potrebovať. Radi vám pomôžeme v ceste k úspešnému online podnikaniu a e-shopu, ktorý budú vaši zákazníci opätovne navštevovať.

Vysoká úroveň zabezpečenia systému, e-shop riešenie pripravené a v súlade s GDPR, ako aj zabezpečenie e-shopu protokolom HTTPS a bezplatným bezpečnostným SSL certifikátom sú pri platforme Midasto samozrejmosťou. U nás získate rýchly a výkonný server s rýchlym servisom, s bezplatnou aktualizáciou systému a integráciou systémových funkcionalít, automatickú dennú zálohu dát i fulltextové vyhľadávanie v e-shope na mieru.

V oblasti e-commerce máme dlhoročné skúsenosti, ktoré neustále rozširujeme, aby sme mohli našim klientom vytvárať moderné, originálne a pre zákazníkov atraktívne e-shopy na mieru. S e-shopovým systémom Midasto máme osobné skúsenosti, takže presne vieme, ako dosiahnuť, aby bol váš e-shop úspešný. Môžete sa spoľahnúť na profesionálny, proaktívny a osobný prístup, ktorý si naši klienti nevedia vynachváliť.

Ako prebieha proces tvorby e-shopu na mieru

Krok 1
Osobné stretnutie

Na osobnom stretnutí sa oboznámime s vašou predstavou o dizajne, funkciách a špecifických požiadavkách nového e-shopu. Na základe toho dokážeme lepšie navrhnúť efektívne riešenia, definovať vašu cieľovú skupinu a vaše ciele.

Krok 2
Špecifikácia a cenová ponuka

Tvorba špecifikácie vášho e-shopu na mieru je niečo ako stavebný plán pri budovaní domu. Obsahuje všetky požiadavky na funkcie, dizajn a obsah e-shopu. Môžete si ju nechať vypracovať odborníkmi na základe vašich požiadaviek alebo ju vypracujeme pre vás my. Na základe špecifikácie vám pripravíme cenovú ponuku. Po schválení vyhotovíme zmluvu a po jej podpise sa môžeme pustiť do práce.

Krok 3
Tvorba dizajnu na mieru

Dizajn e-shopu musí byť nielen vizuálne príťažlivý, ale aj funkčný z hľadiska UX a UI. Chýbať nesmú ani vysoká rýchlosť načítania, optimalizovaný e-shop a responzívne zobrazenie pre všetky zariadenia. V našom tíme úzko spolupracujú grafický dizajnér s tímom vývojárov na zabezpečenie technického a vizuálneho súladu vášho projektu. Po zapracovaní vašej spätnej väzby sa môžeme pustiť do programovania. Okrem návrhu dizajnu na mieru vám radi pripravíme aj obsah pre statické sekcie a optimalizovaný textový, video a foto obsah na mieru.

Krok 4
Programovanie a testovanie e-shopu

Proces tvorby e-shopu môžeme rozdeliť na fázy programovanie, testovanie a prepnutie do ostrej prevádzky. V priebehu programovania vášho e-shopu vás budeme priebežne informovať a hneď ako bude e-shop pripravený, získate prístup k testovacej verzii. Pred spustením vášho e-shopu do ostrej prevádzky je potrebné otestovať všetky funkcionality. Všetky vaše pripomienky zapracujeme, opäť ich otestujeme a ak je všetko v poriadku, váš e-shop prepojíme na ostrú doménu.

Krok 5
Odovzdanie e-shopu

Po spustení e-shopu do ostrej prevádzky v lehote 30 dní bezodkladne odstránime všetky nezrovnalosti, ktoré sa môžu objaviť. Následne máte s podpisom odovzdávacieho protokolu e-shop vo vašich rukách. Ako bonus od nás získate bezplatné zaškolenie do administrácie e-shopu a zľavu na ďalšie programátorské práce, úpravy a vývoj nových funkcionalít. Okrem toho od nás obdržíte spolu s novým e-shopom tiež zľavu na akékoľvek ďalšie marketingové služby.

Midasto

Koľko stojí e-shop na mieru?

Midasto

Cena e-shopu na mieru je individuálna a závisí od špecifickosti vašich požiadaviek, ich náročnosti a tiež doplnkových služieb, ktoré máte možnosť si zvoliť. Máte záujem o cenovú kalkuláciu? Pošlite nám vyplnený formulár, na základe ktorého vám zašleme predbežný výpočet ceny.

Referencie

E-shop na mieru pre www.trenujeme.sk
Pozrieť e-shop
E-shop na mieru pre www.domcigar.sk
Pozrieť e-shop