Funkcie vášho nového e-shopu

Midasto vás prekvapí prepracovanými funkciami, ktoré myslia na všetko.

Produkty

Manažment produktov

Pridávajte a upravujte produkty, produktové popisy, SEO nastavenia, atribúty produktov, variácie a mnoho ďalších užitočných funkcií vďaka prehľadému systému, ktorý myslí na všetko.

Súvisiace produkty

Vytvorte prehľadný systém produktov na vašom e-shope pridaním príslušenstva alebo súvisiaceho produktu, ktorý uľahčí vašim zákazníkom nákup.

Vyhľadávanie produktov

Uľahčite zákazníkom orientáciu v produktoch vďaka jednoduchému vyhľadávaniu dostupnému už od najnižšieho balíka.

Tagy produktov a iného obsahu

Tagy sú popisné kľúčové slová, vďaka ktorým môžete segmentovať špecifické produkty na vašom e-shope. Napríklad všetky Slim Fit košele označené tagom Slim Fit nájdete na e-shope pod jednou URL.

Atribúty

Pridajte charakteristiky vašich produktov pomocou funkcie Atribúty. Na základe nich priradíte produktom špecifikácie, ako napríklad materiál, farba, váha atď.

Filtre

Využívajte možnosť filtrovať produkty vo vašom e-shope na základe jednotlivých atribútov, ktoré si nastavíte podľa vašich potrieb.

Štítky

Pridajte si voliteľné štítky na vaše produkty v rôznych farbách a špecifickým označením napríklad Výpredaj, Novinka, Zľava atď.

Variácie

Vytvárajte varianty produktov podľa potrieb svojho biznisu, od jednoduchých až po pokročilé. Nastavte si farebné variácie, jednotlivé veľkosti či dostupnosť skladom / na objednávku.

Administrácia e-shopu

Doprava a platba

Nastavte si cenu a možnosti dopravy a platby. Prispôsobiť ich môžete aj na základe váhy objednaného tovaru alebo krajiny, z ktorej zákazník uskutočnil nákup.

Značky a výrobcovia

Prostredníctvom administrácie e-shopu jednoducho spravujte značky a výrobcov vašich predávaných produktov. Kliknutím na odkaz výrobcu alebo značky sa na e-shope zobrazia všetky pripradené produkty.

Manažment kategórií

Novú kategóriu na e-shope pridáte jednoducho ako aj jej popis a meta prvky. Hlavné kategórie a podkategórie upravíte vďaka jednoduchému štrukturovaniu. Využiť môžete tiež funkciu pridávať plošné zľavy na kategórie.

Prehľad predaja

Udržujte si prehľad o vašich predajoch a fungovaní e-shopu aj pomocou prehľadných štatistík. Napovedia vám aká je priemerná cena objednávok, ich počet a celková suma, aké sú najpredávanejšie produkty na vašom e-shope.

Skladové zásoby

Po prijatí objednávky váš e-shop automaticky aktualizuje stav skladových zásob, ktoré máte nastavené pri produktoch a ich variáciách.

Manažment e-mailov
k objednávke

Pripravte si na mieru automatizované e-maily pre jednotlivé stavy objednávky. Pri každej zmene môžete zákazníkovi zaslať preddefinovaný e-mail, ktorý sa odošle automaticky.

Objednávky

Urobte si prehľad v objednávkach s možnosťou vlastného nastavenia stavov a automatických e-mailov. Ku každej objednávke si môžete stiahnuť PDF priamo z administrácie, vytvárať faktúry či pridávať interné poznámky.

Manuálne vytvorenie objednávky

Vytvoriť objednávku na vašom e-shope môžete v rámci administrácie aj manuálne. Majte prehľad o skladových zásobách a informujte vášho zákazníka o stave jeho objednávky za každých okolností.

Cenové skupiny

Chcete odmeniť vašich verných zákazníkov? S funkciou cenové skupiny môžete nastaviť špeciálnu zľavu na nákup vybraným skupinám nakupujúcich.

Faktúry (vedenie účtovných dokladov)

S e-shopom Midasto máte prehľad o všetkých vytvorených faktúrach priamo v administrácii a evidujete si ich históriu. Vytvárajte PDF faktúry objednávok vytvorených prostredníctvom e-shopu.

Zľavy a zľavové kódy

Každý miluje zľavy. Využívajte ich pri marketingu vášho e-shopu. Nastavte zľavu na kategóriu, produkt alebo cez unikátny zľavový kód. Obmedziť môžete aj časovú platnosť alebo koľkokrát je možné daný kupón využiť.

Multimédiá/Galéria

Vaše produkty zobrazíte prehľadne vďaka responzívnej galérii všetkých multimédií, ktoré ste na váš e-shop nahrali. Využiť môžete jednoduché vyhľadávanie nahraných súborov.

Správa bannerov

Editujte vaše bannerové plochy v rámci rozpätia tém, ktoré nájdete v našej ponuke. Upraviť si môžete aj farbu písma a pozadia pre názov a tlačidlo.

Komentáre a hodnotenia

Získajte spätnú väzbu vďaka integrovanýcm komentárom produktov a blogov. Tieto funkcie môžete zobraziť a spravovať prehľadne v administrácii e-shopu Midasto.

Sociálne siete

Pridajte si profily sociálnych sietí ako Facebook, Instagram, YouTube, LinkedIn a iné ktoré sa viažu k vášmu e-shopu do tém, ktoré vám poskytujeme a predstavte sa svetu.

Multiužívateľské rozhranie administrácie

Umožnite prístup do e-shopu aj ďalším užívateľom alebo administrátorom na základe vami zvolenej úrovne prístupu. Pokiaľ je užívateľ na e-shope aj autor blogov, pridať si môže vlastnú fotku, popis a prelinkovania sociálne siete.

Blog

Publikujte hodnotný obsah a pridávajte na
e-shop blogy, ktorými oslovíte čitateľov, vašich potenciálnych zákazníkov. Editovať a pridávať môžete kategórie článkov a použité tagy.

Manažment blogov

Manažujte blogy pridaním autorov, popisov, náhľadových obrázkov a obsahovými zmenami. Pridávanie a editovanie blogov je vďaka svojej prehľadnosť jednoduché pre každého užívateľa.

Marketingové nástroje

SEO nastavenia

Optimalizujte svoj nový e-shop pre Google a iné vyhľadávače. E-shop Midasto je pripravený na efektívny marketing. Všetky potrebné nástroje nájdete v administrácii vášho nového e-shopu

Facebook Pixel

Prepojte svoj nový e-shop s Facebook Pixelom jednoducho, priamo z rozhrania administrácie. Trackujte návštevnosť jednotlivých sekcií a oslovte návštevníkov retargetingovou reklamou.

Integrácia marketingových nástrojov

Integrovanie marketingových nástrojov nebolo nikdy jednoduchšie. Prelinkujte váš e-shop so sociálnymi sieťami a pridajte si zákaznícky chat cez Facebook Messenger.

Mailchimp

Oslovujete vašich zákazníkov prostredníctvom newslettra? Prepojte svoj e-shop so službou Mailchimp a integrujte všetky existujúce a nové kontakty.

Napojenie na externé služby

Heuréka

Využite možnosť prepojenia svojho nového e-shopu s cenovým porovnávačom Heuréka. Nastavte si interval exportu XM, aby boli informácie na stránke porovnávača stále aktuálne podľa vašich potrieb

Google Analytics
E-commerce

Prepojte váš e-shop s Google Analytics E-commerce a sledujte štatistiky návštevnosti či predajov. Stačí vám Google Analytics kód, nič viac.

Glami

Podnikáte vo svete módy? Porovnávač Glami je pre vás dôležitým kanálom. Jednoducho si prepojíte Glami s vašim e-shopom a môžete predávať.

Produktový feed pre Facebook a Google

Prepojte svoj nový e-shop s Facebook a Google Ads účtami a predávajte produkty efektívnejšie aj vďaka retargetingu. Využiť tak môžete dynamické reklamy, tagovanie produktov na Facebooku a Instagram Shopping

Bezpečnosť a podpora

Kvalitné serverové vybavenie

Na kvalite si dáme záležať. Spolu s vyladeným e-shopom poskytujeme našim zákazníkom server s vysokou dostupnosťou a rýchlym servisom v prípade akýchkoľvek problémov.

Užívateľský manuál

Spoznajte a orientujte sa lepšie v administrácii e-shopu aj vďaka nášmu podrobnému užívateľskému manuálu v sekcii „Podpora”. Nenašli ste odpoveď na vaše otázky? Napíšte nám. Z rýchlosti našej odpovede budete prekvapený.

Bezpečnostný protokol HTTPS

Zabezpečená stránka je nutnosť. Každý e-shop, torý poháňa systém Midasto je zabezpečený protokolom HTTPS a bezpečnostným SSL certifikátom Let's Encrypt.

Úvodné školenie

Pre všetkých zaregistrovaných užívateľov Midasto organizujeme pravidelné školenia, kde sa dozviete ako pracovať v administrácii a mnoho tipov ako rozbehnúť vaše podnikanie online.

Pripravujeme

MENA

S platformou Midasto bude bude expanzia na zahraničné trhy jednoduchá. Pripavujeme pre vás možnosť zvolenia meny.

HEURÉKA
OVERENÉ ZÁKAZNÍKMI

Má váš eshop certifikát „Overené zákazníkmi“? Pridajte si jednoducho označenie overené zákazníkmi Heureka.sk už čoskoro.

ZÁSIELKOVŇA

Buďte vašim zákazníkom bližšie. Pomocou prepojenia e-shopu so službou Zásielkovňa.sk už čoskoro.

Vyskúšajte e-shop
na 30 dní zadarmo

Vložením e-mailu udeľujete súhlas s podmienkami ochrany osobných údajov.