O nás

Midasto Midasto
Midasto

Najčastejšie problémy začínajúcich malých a stredných podnikateľov online sú pomalý či nefunkčný e-shop. Nie je náhodou, že až polovica začínajúcich firiem do 5 rokov ukončí svoju činnosť z rôznych dôvodov. Pokiaľ chcete vybudovať stabilný e-shop, je dobré mať okrem biznisového plánu aj spoľahlivého dodávateľa digitálnych služieb. Ponúkame e-shopy na prenájom s jednorazovým nastavením v prenájme od niekoľko eur, ale aj e-shop na mieru, ktorý vám upravíme podľa vašich biznis procesov. Naša profesionálna e-commerce platforma podporuje množstvo funkcií, ktoré sú časom odladené, ale vieme pripraviť čokoľvek na mieru podľa špecifikácie spoločne s návrhom web dizajnu.

Midasto ako e-commerce platforma, ktorá poskytuje prenájom e-shopu funguje od roku 2021, ale naša platforma prešla dlhú cestu a rôznymi fázami vývoja od roku 2010. E-shop na prenájom a aj na mieru Midasto je výsledkom dlhoročnej práce šikovných programátorov, marketingových špecialistov a dizajnérov z marketingová agentúra Madviso. Na trhu nám chýbalo komplexné e-shopové riešenie, ktoré by dokázalo uspokojiť rôznorodé požiadavky začínajúcich, malých a stredne veľkých podnikateľov pôsobiacich online na v Európe. Preto sme sa rozhodli vytvoriť prémiovú e-shopovú platformu Midasto s balíkmi služieb, ktorých cena je dostupná pre každého, bez skrytých poplatkov a s množstvom marketingových i SEO nastavení a funkcií, ktoré vám pomôžu na ceste k úspechu. Všetky dôležité funkcie má e-shop dostupné už od najlacnejšieho balíka. Spoluprácu oceňujú napríklad v Domcigar.sk, Trenujeme.sk, ale aj ďalšie desiatky klientov.

 

 

 

Naše hodnoty

Zákazník na prvom mieste

Váš úspech je aj naším úspechom, a preto je pre nás kvalitný a rýchly zákaznícky servis prioritou. Sme spoľahlivý partner pre vaše podnikanie a vždy hľadáme najefektívnejšie riešenia na splnenie vašich požiadaviek.

Neustále zlepšovanie služieb

E-commerce je budúcnosť. Neustále pracujeme na nových funkcionalitách a dizajnoch nových šablón tak, aby sme držali krok s dobou a mohli vašim zákazníkom priniesť čo najlepší zážitok z nakupovania online.

Transparentnosť a férové ceny

Transparentnosť a férovosť sú hodnoty, na ktorých nám záleží. Všetky potrebné funkcie na efektívny rozbeh vášho online podnikania nájdete už v základnom balíku bez akýchkoľvek skrytých poplatkov či príplatkov za ďalšie služby.

Pridajte sa k nám

Hľadáme šikovných programátorov, testerov, dizajnérov či marketingových špecialistov. Pridajte sa k nám a staňte sa súčasťou tímu Midasto. Spolu môžeme zmeniť svet e-commerce.

Kariéra

Pridajte sa k nám

Midasto Midasto

Kde nás nájdete?

Midasto Midasto

Kde nás nájdete?

Leškova 8, Bratislava

Navigovať

Radi s vami prejdeme vaše špeciálne požiadavky pri kávičke u nás v kancelárii. Sídlime v srdci Bratislavy, hneď oproti Fun rádiu.

Parkovanie priamo pred budovou.

Náš tím

Sme hlavičky na programovanie, dizajn a efektívny online marketing. Vytvorili sme desiatky úspešných e-shopov, webových stánok a pomáhame našim klientom rásť.