Kariéra

Midasto Midasto

Aktuálne voľné pracovné pozície

Mid Social Media Manager
full-time
Bratislava

Prečo vzniklo Midasto?

Midasto

Prečo vzniklo Midasto?

Nakupovanie online sa stalo súčasťou našich životov a prevádzkovať internetový obchod môže naozaj ktokoľvek. E-shop na prenájom vám okrem mnohých benefitov umožňuje rozšíriť svoju klientelu na celé Slovensko či dokonca do susedných krajín. Ako špecialisti na vývoj e-shopov na mieru a webových stránok poskytujeme komplexné služby v online marketingu. Počas našich dlhoročných skúseností sme sa stretávali s dopytom po e-shopovej platforme, ktorá je cenovo prijateľná a zároveň sa dokáže prispôsobiť individuálnym potrebám začínajúcich alebo zabehnutých e-shopov.

Na trhu nájdete rôzne „krabicové“ riešenia, ktoré však neponúkajú komplexné služby, prípadne nedokážu reagovať na individuálne potreby e-shopov. Rozhodli sme sa preto vytvoriť také softvérové riešenie, ktoré dokáže pomôcť e-shopom v akejkoľvek fáze a bez vysokých vstupných nákladov. Všetky dôležité funkcie sú dostupné už v základnom balíku služieb a k dispozícii je tiež množstvo doplnkových služieb alebo úprav na mieru. Jednoduchý je takisto prechod z riešenia „e-shop na prenájom“ na riešenie „e-shop na mieru“. Naším cieľom je poskytovať kvalitné služby a skvelý zákaznícky servis tak, aby sme mohli spoločne posunúť e-commerce na Slovensku a v zahraničí na nový level.

Kto sme?

E-commerce platformu Midasto vyvinuli šikovní vývojári z bratislavskej marketingovej agentúry Madviso. Venujeme sa primárne vývoju e-shopov, webových stránok, webovému dizajnu, SEO, správe sociálnych sietí či PPC kampaní. Sme zameraní na performance a návratnosť investícií našich klientov. Máme radi zákazníkov, ktorí veria našim schopnostiam a nechajú si poradiť.

Kto sme?

Midasto

Naša firemná kultúra v skratke

Môj klient, môj boh.
Spolu se to táhne líp.
Dojdi to kanclu, nechce sa mi to vysvetľovať cez chat.
Máš doma psíka? Kedy môžeš nastúpiť?
Hire for Attitude and Train for Skills.
Dáme večer pivo?
Reuse, reduce, recycle.
Nevykaj mi prosím! Nie som tak starý/á!