Ponuka práce produktový copywriter

Náš tím hľadá šikovného copywritera, ktorý miluje písanie. Zatiaľ sa bude môcť realizovať pri písaní textov z oblastí ako detské hračky, čoskoro móda a ďalšie zaujímavé projekty, ktoré sa ešte len pripravujú. Ak hľadáš miesto, kde sa budeš môcť kreatívne prejaviť, stále sa zlepšovať, učiť sa niečo nové a kariérne rásť, si na správnom ceste.

Ponuka práce produktový copywriter

Náš tím zákazníckej podpory online by sme radi posilnili o nového človeka, ktorým môžete byť práve vy. Stačí ak spĺňate predpoklady, máte silné komunikačné schopnosti a ambíciu pomáhať nám riešiť krízovú komunikáciu online a na sociálnych sieťach. Angličtina, gramatika a tímová práca vám tiež nerobí žiaden problém.

Junior marketingový specialista Bratislava

Hľadá sa študent(ka) alebo absolvent(ka) vysokej školy s aspoň minimálnymi skúsenosťami v online marketingu a chuťou zlepšovať sa. Potrebujeme niekoho, kto by nám pomáhal pri príprave mailových kampaní, pri Adwords správe kampaní a pri tvorbe obsahu a komunikácii na sociálnych sieťach. Náplňou práce bude aj základný copywriting a práca s WordPressom a našou vlastnou ecommerce […]

Ponuka práce Social media manažér

Náš tím pre tvorbu obsahu a komunikácie na sociálnych sieťach by sme radi posilnili o ďalšieho super človeka. A môžeš to byť práve ty, stačí ak spĺňaš predpoklady, máš komunikačné schopnosti a ambíciu pomáhať tvoriť digitálny obsah online na webe a sociálnych sieťach. Angličtina, gramatika a tímová práca ti nerobí žiadny problém.

Ponuka práce content manažér

Hľadáme do tímu šikovného content manažéra, ktorý nám pomôže posunúť naše služby na ďalší level. No a ak ty hľadáš miesto, kde sa môžeš kariérne rozvíjať, zlepšovať sa a viesť tím šikovných copywriterov a blogerov, možno sme sa práve našli. Nebudeme však prebiehať. Na nášho nového content manažéra máme vysoké nároky.