LinkedIn

LinkedIn je obchodne orientovaná internetová sociálna sieť založená v decembri 2002. Využíva sa hlavne pre vytváranie profesionálnych sietí. LinkedIn má viac ako 562 miliónov členov vo viac ako 200 krajinách.

V profile používateľa sa nachádza jeho životopis, pribeh zamestnaní, a vzdelanie. Prostredníctvom kontaktov je používateľ zapojený aj do kontaktov svojich kontaktov, čím vzniká previazaná sieť užívateľov. Pomocou LinkedInu je možné vyhľadať bývalých i súčasných kolegov, spolužiakov z univerzity, alebo nájsť nových obchodných partnerov vďaka možnosti zverejnenia podrobností o spolupráci.

LinkedIn je vítaným pomocníkom personalistov, ktorí môžu hľadať vhodného kandidáta na pracovnú pozíciu medzi obrovským množstvom potenciálnych zamestnancov. Základný profil, ktorý je pre bežného užívateľa úplne postačujúci, je zdarma. Vďaka funkcii LinkedIn Answers možno klásť rôzne otázky, vašej cieľovej skupine.

Sledujte nás
Založte si
e-shop na prenájom

E-commerce platforma pre rast vášho online podnikania. Bez viazanosti a skrytých poplatkov s možnosťou úprav na mieru a jednoduchého prechodu na e-shop na mieru.

Vyskúšať na 30 dní zadarmo
Midasto