Prečo si vybrať Midasto?

E-shop riešenie na prenájom s prémiovými funkciami už v základnom balíku služieb.

Šetríte peniaze

Jedna cena - všetky funkcie? Áno, pri používaní e-commerce platformy sa nemusíte obávať skrytých poplatkov či viazanosti. Prečítajte si viac v sekcii Funkcie.

Široký výber šablón

Vybrať si môžete z niekoľkých responzívnych šablón, ktoré sú vytvorené s ohľadom na užívateľskú skúsenosť UX a užívateľské rozhranie UI. Ponuku šablón priebežne dopĺňame

Viac ako 10 rokov skúseností

Pri vývoji platformy Midasto sme spojili naše viac ako 10-ročné skúsenosti z oblasti programovania
e-shopov, online marketingu a SEO. Našili rukami prešli stovky webstránok a e-shopov na mieru.

Prvých 30 dní zadarmo

Vyskúšajte si prácu v administrácii, pridajte prvý produkt, otestujte nákupný proces. Odpovede na všetky otázky nájdete v prehľadných návodoch v sekcii Podpora.

E-shop nabitý funkciami s jednoduchou administráciou

Budúcnosť je mobilná, a my sme pri vývoji platformy Midasto mysleli na všetko. Administráciu e-shopu Midasto
môžete upravovať aj priamo z vášho mobilného telefónu či tabletu. Sledujte vaše objednávky či štatistiky pohodlne z akéhokoľvek miesta.

Ste pripravený na váš nový e-shop?

Midasto, váš stroj na peniaze

  • Bez skrytých poplatkov.
  • Prémiové funkcie už v základom balíku.
  • Predávajte už dnes.
midasto-stroj-na-peniaze
midasto-responzivna-sablona-pre-mobily

Responzívna administrácia a šablóny pre mobilné zariadenia

Vytvorte si e-shop na prenájom s témou, ktorá je upraviteľná a pripravená pre mobilné zariadenia. Prispôsobte si tému podľa vašich potrieb. Naplňte si ju obsahom a predávajte. 

E-shop pripravený na SEO optimalizáciu

Na SEO máme nos. Pri vkladaní blogov, statických stránok, produktov či kategórii si dokážete nastaviť všetko, čo potrebuje pre lepšie umiestnenie vo výsledkoch vyhľadávania. 

Asset 2administracia-eshopu

Administrácia eshopu

Intuitívna a jednoduchá administrácia e-shopu

Jednoduchá administrácia vám ušetrí hodiny práce pri pridávaní produktov, blogov či správe objednávok. Vyskúšajte si náš e-shop a editácia obsahu vám pôjde „ako po masle.“

Varianty a skladové zásoby

Chcete predávať rôzne veľkosti či farby tých istých produktov? Vytvorte si produktové varianty a pri každej objednávke sa vám automaticky aktualizujú vaše skladové zásoby.

Zľavové kódy a zľavy na kategóriu

Každý miluje zľavy. Platforma Midasto podporuje jednoduché vytváranie zliav na jednotlivé produkty a kategórie prostredníctvom zľavových kódov.

Evidencia, manažment objednávok a generovanie faktúr a dokladov

Všetky objednávky sú prehľadne uložené v administrácii vášho e-shopu aj s informáciami o nákupe. Ku každej si môžete vytvoriť faktúru a stiahnuť si ju vo formáte PDF. Objednávkam meníte stav podľa toho, ako potrebujete.

Vernostné programy a zľavové skupiny pre zákazníkov

Chcete odmeniť vašich verných zákazníkov? Vernostné programy sú na platforme Midasto hračka. Vytvorte skupiny zákazníkov so špecifickou výškou zľavou pri nákupe.

Nastavenie dopravy a platby

Nastavte si jednoduchým spôsobom rôzne typy dopravy a platobných metód. Pri doprave je možné určiť cenu aj na základe váhy, rozmeru alebo expedovanej krajiny.

midasto-funkcie-pre-marketing

Funkcie pre marketing

Nastavenia marketingových funkcií nebolo nikdy jednoduchšie. Google Analytics, Facebook Pixel, katalóg produktov pre Facebook a Instagram Shopping či export pre cenové porovnávače máte s našim eCommerce riešením priamo v administrácii na jeden klik. Neplaťte zbytočné poplatky za nastavenia, ktoré vďaka našim návodom zvládnete ľavou zadnou.

Integrácia externých služieb

V rámci e-shopu na prenájom  Midasto podporujeme externé služby ako je Facebook Pixel, Google Analytics , Mailchimp alebo produktové feedy pre Facebook, Google, Glami a Heureka. Ak potrebuje program alebo službu integrovať na mieru, vieme to vyhotoviť na mieru v rámci služby e-shop na mieru Madvishop.

midasto-integracia-externych-sluzieb
midasto-vyladeny-nakupny-proces

Vyladený nákupný proces

Poskytujeme vyladený nákupný proces, cez ktorý vaši zákazníci nakúpia rýchlo, pohodlne a dokonca aj z mobilu či tabletu.

E-shopy našich klientov dosahujú milióny € ročne. Midasto je vhodné riešenie pre e-commerce projekty v rôznych štádiách.

Rýchly a stabilný hosting v cene

Stabilita je druhý kľúčový pilier, ktorý rozhoduje o tom, ako predávate a my vám garantujeme 99 % dostupnosť servera. Hosting je zahrnutý v cene vášho balíka.

midasto-hosting-v-cene

Vyskúšajte e-shop
na 30 dní zadarmo

Vložením e-mailu udeľujete súhlas s podmienkami ochrany osobných údajov.