Prečo si vybrať Midasto?

E-shop riešenie na prenájom s prémiovými funkciami už v základnom balíku služieb.

Šetríte peniaze

Jedna cena - všetky funkcionality? Áno, pri používaní e-commerce platformy sa nemusíte obávať skrytých poplatkov či viazanosti. Prečítajte si viac v sekcii Funkcie.

Široký výber šablón

Vybrať si môžete z niekoľko responzívnych šablón, ktoré sú vytvorené s ohľadom na užívateľskú skúsenosť UX a užívateľské rozhranie UI. Ponuku budeme priebežne dopĺňať.

Viac ako 10 rokov skúseností

Pri vývoji platformy Midasto sme spojili naše viac ako 10-ročné skúsenosti z oblasti vývoja e-shopov, online marketingu a SEO. Vytvorili sme desiatky webstránok a e-shopov na mieru.

Prvých 30 dní zadarmo

Vyskúšajte si prácu v administrácii, pridajte si produkt, odošlite objednávku. Všetky otázky sme sa snažili zodpovedať v prehľadných návodoch, ktoré nájdete v v sekcii Podpora.

E-shop nabitý funkciami
s jednoduchou administráciou

 • <?php echo esc_html($alt); ?>

  Nástenka

 • <?php echo esc_html($alt); ?>

  Objednávka

 • <?php echo esc_html($alt); ?>

  Produkty

 • <?php echo esc_html($alt); ?>

  Detail produktu

 • <?php echo esc_html($alt); ?>

  Multimédiá

 • <?php echo esc_html($alt); ?>

  Export XML feedov

Device Slider

Ste pripravený na váš nový e-shop?

Midasto, váš stroj na peniaze

 • Bez skrytých poplatkov
 • Prémiové funkcie už v základom balíku
 • Predávajte už dnes 24/7
midasto-stroj-na-peniaze
midasto-responzivna-sablona-pre-mobily

Responzívna administrácia a šablóny pre mobilné zariadenia

Získajte super e-shop na prenájom s témou, ktorá je upraviteľná a pripravená pre mobilné zariadenia. Prispôsobte si tému podľa vašich potrieb. Naplňte si ju obsahom a predávajte už od zajtra.

Optimalizácia pre vyhľadávače pre zvýšenie návštevnosti

Pri vkladaní blogov, statických stránok, produktov či kategórii si dokážete nastaviť všetko, čo potrebuje pre lepšie umiestnenie vo výsledkoch vyhľadávania. 

Asset 2administracia-eshopu

Administrácia eshopu

Intuitívna a jednoduchá administrácia eshopu

Jednoduchá adminstrácia vám ušetrí hodiny práce pri pridávaní produktov, blogov či správe objednávok. Vyskúšajte si náš e-shop a úprava obsahu pôjde ako po masle.

Varianty a skladové zásoby

Chcete predávať rôzne veľkosti či farby tých istých produktov? Vytvorte si produktové varianty jednoducho a pri každej objednávke sa vám automaticky upravia vaše skladové zásoby.

Zľavové kódy a zľavy na kategóriu

Každý miluje zľavy. Platforma Midasto podporuje vytvorenie zľiav na jednotlivé produkty či kategórie prostredníctvom zľavových kódov.

Evidencia, manažment objednávok a generovanie faktúr a dokladov

Všetky objednávky sú prehľadne uložené v administrácii vášho e-shopu aj s informáciami o nákupe. Ku každej si môžete vytvoriť faktúru a zmeniť ich stavy podľa toho ako potrebujete.

Vernostné programy a zľavové skupiny pre zákazníkov

Chcete odmeniť vašich verných zákazníkov? Vernostné programy sú na platforme Midasto hračka. Vytvorte skupiny zákazníkov so špecifickou výškou zľavou pri nákupe.

Nastavenie dopravy a platby

Nastavte si jednoduchým spôsobom rôzne typy dopravy a platobných metód. Pri doprave je možné určiť cenu aj na základe váhy alebo krajiny.

midasto-funkcie-pre-marketing

Funkcie pre marketing

Nastavenie vašich marketingových nástrojov jednoducho a efektívne. Potrebujete Google Analytics, Facebook Pixel alebo nastaviť porovnávače cien? Žiadny problém s našim ecommerce riešením.

Integrácia externých služieb

V rámci e-shopu na prenájom  Midasto podporujeme externé služby ako je Facebook Pixel, Google Analytics , Mailchimp alebo produktové feedy pre Facebook, Google, Glami a Heureka. Ak potrebuje program alebo službu integrovať na mieru, vieme to vyhotoviť na mieru v rámci služby e-shop na mieru Madvishop.

midasto-integracia-externych-sluzieb
midasto-vyladeny-nakupny-proces

Vyladený nákupný proces

Poskytujeme vyladený nákupný proces, cez ktorý vaši zákazníci nakúpia rýchlo, pohodlne a dokonca aj z mobilu či tabletu.

E-shopy našich klientov dosahujú milióny € ročne. Midasto je vhodné riešenie pre ecommerce projekty v rôznych štádiách.

Rýchly a stabilný hosting v cene

Stabilita je druhý kľúčový pilier, ktorý rozhoduje o tom, ako predávate a my vám garantujeme 99% dostupnosť servera. Hosting je zahrnutý v cene vášho balíka.

midasto-hosting-v-cene

Založte si nezáväzný testovací
e-shop už dnes

Vložením emailu uďeľujete súhlas s podmienkami ochrany osobných udajov.