Eshop Midasto

Máte zatvorené? Otvorte vašu kamennú predajňu online s e-shopom MIDASTO

Patríte aj vy k tým obchodníkom, ktorých sa dotkli nariadenia vlády a vaše prevádzky sú do odvolania zatvorené? Založte si rýchlo a jednoducho vlastný internetový obchod už od 6 € mesačne a ponúknite vaše produkty online. Nemusíte prísť o váš príjem, vďaka e-shopu na prenájom nemusíte investovať tisícky EUR na nový e-shop. Máme pre vás jednoduché riešenie.

Otvorte si svoj obchod online už od 6 € mesačne

Vlastníte kvetinárstvo, cukráreň, butik, obľúbenú reštauráciu či opravovňu mobilov? Nenechajte vaše podnikanie napospas osudu. E-shop vám umožní získať časť vašich príjmov nielen počas núdzového stavu, v ktorom sa naša krajina momentálne nachádza, ale aj potom, keď sa situácia vráti naspäť do normálu. 

Ak vaša spoločnosť nebola na túto zmenu pripravená, je najvyšší čas nájsť riešenie, ktoré vyhovuje potrebám vašich zákazníkov a zároveň pomôže vášmu biznisu. Vlastný e-shop si môžete založiť už za niekoľko minút. K tomu budete potrebovať už len produkty alebo služby, ktoré viete poskytnúť aj v tejto situácii.

E-shop Midasto
Založte si vlastný e-shop rýchlo a pohodlne.

So všetkým vám pomôžeme

Nepotrebujete programátora, ani skúsenosti s tvorbou webu, nemusíte sa dokonca trápiť s nastavením e-shopu. Ponúkame vám 2 hodiny online konzultácie počas ktorých vám odpovieme na akékoľvek otázky a 2 hodiny na nastavenie vášho e-shopu zadarmo.  Svoj vlastný internetový obchod si vytvorte vďaka platforme Midasto. Počas 30 dní si ho môžete vyskúšať zadarmo.

Chcem konzuláciu zadarmo

Aký je postup?

Zaregistrujte sa a vytvorte si demo verziu na mymidasto.com, ktorú môžete testovať 30 dní zadarmo. Do platenej verzie môžete váš nový e-shop prepnúť samozrejme aj skôr. Ak chcete e-shop čo najrýchlejšie, už do dvoch hodín vám pomôžeme nastaviť e-shop. Začnite predávať už zajtra. Pomôžeme vám s  profesionálnym nastavením e-shopu, popismi kategórií, prípravou grafiky pre banery, popismi produktov, prípravou obrázkov pre produkty, tvorbou blogu, nastavením sociálnych sietí a analytických nástrojov.

Vzhľad e-shopu 

Vyberte si z dostupných dizajnov e-shopu, hotových šablón s prvkami a rozložením. Všetky sú plne responzívne pre mobilné zariadenia. Nastaviť si môžete farebné rozhranie a rozloženie domovskej stránky. Ak potrebujete vytvoriť banner, logo alebo správne upraviť produktové fotky, radi vám s tým pomôžeme. 

Prechod do platenej verzie

Ak ste sa rozhodli pre platformu MIDASTO, e-shop vám spustíme na vašej doméne. Ak vlastnú doménu zatiaľ nemáte, napíšte nám a doménu vám zaregistrujeme, alebo využite služby ako webhouse či websupport. Ak vlastnú doménu máte, vami vytvorený e-shop spustíme na vašej doméne. 

Téma Midasto
Do vybranej témy jednoducho dosadíte kategórie, produkty a doplňujúce informácie.

Základné nastavenia e-shopu

Po vytvorení internetového obchodu je potrebné nastaviť štruktúru stránky (menu a produktové kategórie), spôsoby platby a dopravy, fakturačné údaje a ďalšie. Ak vám nepostačí podpora Midasto, obráťte sa na nás. S nastavením e-shopu vám pomôžeme. 

Statické sekcie a blog

Každý e-shop potrebuje všeobecné obchodné podmienky a podmienky ochrany osobných údajov. Okrem nich môžete svojim zákazníkom povedať viac v sekcii o spoločnosti, vyplniť kontaktné informácie alebo odpovedať na často kladené otázky. Neviete, ako na to? Nechajte tvorbu obsahu na nás. Vytvoriť si tiež môžete váš prvý blog. 

Pridanie produktov

V administrácií MIDASTO môžete jednoducho vložiť obrázky, popis aj cenu vašich produktov. Vyplňte špecifikácie, ako napríklad farbu a veľkosť, a zaraďte produkt do vhodnej kategórie. Zákazníci na vašej stránke jednoducho nájdu produkty, o ktoré majú záujem.

Produkty Midasto
Produkty na e-shop vložíte jednoducho cez administračný systém.

Marketing e-shopu

Dajte svojim zákazníkom vedieť, že predávate online. Prepojte svoj e-shop so sociálnymi sieťami a porovnávačmi cien, využite SEO nastavenia alebo ponúknite produkty so zľavou. Neviete, ako na to? Využite marketingové služby Madviso

Vytvorenie vlastného e-shopu je vďaka riešeniu MIDASTO rýchle a pohodlné. Kedykoľvek sa na nás môžete obrátiť s vašimi otázkami.

Vyskúšajte Midasto na 30 dní zdarma

Zaškolenie a pomoc s nastavením e-shopu zadarmo

Otváranie online prevádzky nie je náročné, no nesmieme zabúdať na niektoré dôležité kroky pred spustením e-shopu. Pre všetkých zákazníkov www.midasto.sk sme si pripravili 2 hodiny online zaškolenia do ovládania administrácie e-shopu Midasto a 2 hodiny profesionálneho nastavenia e-shopu zadarmo. Vyžiadajte si bezplatnú pomoc pri tvorbe vlastného e-shopu na platforme Midasto. Sme tu pre vás.

Comments are closed.