Pracovná ponuka PHP developer

Hľadáme do tímu šikovného PHP developera fulltime pozíciu v Bratislave.

Do nášho tímu v Bratislave (interne) hľadáme šikovného front-end developera, ktorý ovláda aj PHP. Pozícia je vhodná aj pre absolventov alebo študentov či freelancerov, ktorí chcú pracovať v tíme a podieľať sa na zaujímavých projektoch v oblasti e-commerce.

Kto sme?

Tvoríme kvalitné, optimalizované a moderné webstránky a e-shopy, ktoré sú schopné konkurovať silným hráčom. Posúvame biznis našich klientov na inú úroveň. Naším cieľom je zvyšovať kvalitu e-commerce prostredia na Slovensku a v zahraničí. Neustále ladíme našu e-commerce platformu Midasto na prenájom, a popritom vyvíjame e-shopy na mieru pre klientov, ako napríklad Dom Cigár. Hľadáme PHP developera, kolegu, parťáka, ktorý sa nebojí nových výziev, chce s nami makať a neustále sa zlepšovať. Ponúkame full-time spoluprácu na faktúru, priamo v našom kancli v centre Bratislavy. Pokiaľ si ešte študent či absolvent a trúfaš si, radi ti dáme šancu.

Čo očakávame?

Zaujímaš sa o segment e-commerce, rozumieš UX a UI dizajnu, dokážeš kriticky a konštruktívne myslieť, máš chuč učiť sa a priímať nové výzvy? Ak máš nejaké skúsenosti s frameworkom Laravel? Chceme ťa!

Ak si študent, radi ti dáme šancu ak máš čas aspoň 80 hodín. 

HTML, CSS, PHP
HTML, CSS, PHP – pokročilý, 75%
WordPress a WooCommerce
Znalosť WordPress a WooCommerce – pokročilý 65%
Laravel
skúsenosť s frameworkom Laravel 50%

Čo budeš robiť?

Tvojou úlohou bude primárne spolupráca na vývoji aplikácií na frameworku Laravel, na ktorom je systém postavený. Mal by si však zvládnuť pomôcť nám pripraviť aj kampaňový landing page v HTML, CSS, preštýlovať webdizajn z PSD či pomôcť vytvoriť WordPress webstránku podľa požiadavky klientov.

V skratke:

 • Spolupráca s developerským tímom pri vývoji riešení pre e-shopy na mieru Madvishop a e-commerce platformy na prenájom Midasto,
 • pomoc pri tvorbe webstránok a riešení na frameworku Laravel,
 • štýlovanie dizajnu do HTML, CSS pre klientov na základe dodaných podkladov,
 • realizácia WordPress stránok pre nás a našich klientov,
 • tvorba pluginov a tém,
 • úprava existujúcich pluginov a tém.

Benefity

 • Flexibilný pracovný čas,
 • tím profesionálov, ktorí ťa posunú vpred
 • účasť (dobrovoľná) na našich marketingových školeniach zadarmo,
 • rast a zaujímavé finančné ohodnotenie podľa skúseností,
 • príjemné pracovné prostredie v menšom tíme (feels like home).
benefity.developer
developer

Čo za to?

Ponúkame ohodnotenie podľa tvojich skúseností a našej vzájomnej dohody. Najmenej však od 1000 € na faktúru a jednorázové odmeny za odovzdané projekty, prípadne viac ak si naozaj veľmi šikovný. Samozrejme budeme tiež potrebovať, aby si mal reálne skills a skvelé referencie alebo odporúčania. Po dlhšom čase možnosť získať fixné obratové provízie z projektu, ak by sme spolupracovali dlhšie a budeš platnou súčasťou tímu.

Pridaj sa k nám!

Pošli nám tvoje CV a niečo málo o tebe na: info@madviso.com

midasto