Novembrové novinky 2019 (1)

Novembrové novinky v Midasto 2019

Čo je nové v systéme Midasto? Prinášame vám prvý prehľad pravidelných noviniek a aktualizácií. Veľkou novinkou je spustenie plnej verzie Midasto. Pridali sme veľkostné tabuľky a nové témy. Nákupný proces podstúpil redesign a zákaznícku podporu sme vylepšili implementovaním chatového asistenta tawk.to. Efektívnejšie cielenie reklám vám zabezpečí možnosť jednoduchého nastavenia Facebook Pixel a katalógov.

Spustenie plnej verzie

Od novembra sme v ostrej prevádzke. Kedykoľvek počas plynutia bezplatného 30-dňového balíka Test si môžete predplatiť plnú verziu Midasto. Vybrať si môžete z 5 rôznych balíkov a už v základnom balíku získate prémiové funkcie. S počtom mesiacov, na ktoré si Midasto predplatíte, klesá cena predplatného. S prechodom na platenú verziu vám pomôže jednoduchý návod, ktorý sme pre vás pripravili v Midasto podpore.

Plná verzia Midasto
Vyberte si balík plnej verzie Midasto

Veľkostné tabuľky

S pomocou novej funkcie si môžete vytvárať veľkostné tabuľky priamo v admin rozhraní a následne ich priraďovať k jednotlivým produktom. Veľkostné tabuľky sú vhodné hlavne pre fashion e-shopy alebo e-shopy s oblečením. Tabuliek môžete mať v e-shope viacero.

Veľkostné tabuľky
Vytvorenie veľkostnej tabuľky.

Nové témy

Pre lepšie prispôsobenie vzhľadu vášho internetového obchodu vašim predajným cieľom sme pridali nové témy e-shopu. Aktuálne si môžete vybrať z 3 dostupných tém a čoskoro pribudnú ďalšie. Všetky sú plne responzívne a pokryjú väčšie možnosti pri nastavení e-shopu. V každej téme je možné nastaviť rôzne farby a upraviť úvodnú stránku cez nastavenie úvodnej stránky, ktoré nájdete v menu Pokročilé – Nastavenia – Vzhľad – Prispôsobiť úvodnú stránku a teda každá úvodná stránka môže vyzerať inak.

Téma 3 midasto
Náhľad témy 3 midasto e-shopu.
Téma 6 madviso
Náhľad novej témy 6 midasto e-shopu.
Téma 8
Náhľad novej témy 8 midasto e-shopu.

Redesign nákupného procesu

Vytvorili sme celkom nový nákupný proces pre zlepšenie zážitku z nákupu pre vašich zákazníkov. V jednoduchých krokoch prevedieme návštevníka stránky cez nákupný proces až k úspešnému nákupu.

Nákupný proces
Redesignovali sme nákupný proces.

Zákaznícky chat

Odteraz bude pre vás jednoduchšie prinášať personalizovanú zákaznícku podporu v reálnom čase. Implementovali sme zákaznícky chat tawk.to, ktorý proaktívne iniciuje komunikáciu s návštevníkmi vášho obchodu. Tiež môžete využiť aj facebook zákaznícky chat, ktorý viete, rovnako ako tawk.to, nasadiť v marketingových nastaveniach e-shopu. Je to jednoduché, stačí vložiť kód.

Zákaznícky chat
Zákaznícky chat sa zobrazí používateľom v pravom dolnom rohu.

Facebook Pixel a Facebook katalóg

Pripravili sme pre vás zjednodušenie nasadenia javascriptového kódu Facebook Pixel, ktorý zbiera informácie o návštevníkoch vášho webu a následne vytvára skupiny, na ktoré môžete opätovne cieliť reklamu na sieti Facebook, Instagram, alebo v sieti inzerentov a vďaka retargetingu im ponúkať vybrané produkty z Facebook katalógov.

Teraz bude pre vás inštalácia Facebook Pixel veľmi jednoduchá. Už nemusíte na váš e-shop vkladať celý script, stačí, keď v marketingových nastaveniach napíšete Facebook Pixel kód a povolíte trackovanie.

Nastavenie facebook pixel
Jednoducho nastavte Facebook Pixel zadaním kódu.
Tags: No tags

Comments are closed.