Pracovná ponuka mid LARAVEL back-end/fullstack developer

Hľadáme do tímu šikovného mid back-end/fullstack fulltime pozíciu v Bratislave. Môže byť vhodné aj ako brigáda pre šikovného študenta popri škole ak vieš programovať.

Do nášho tímu v Bratislave (interne s Home Office/ časom Full Remote po zabehnutí) hľadáme šikovného PHP LARAVEL/fullstack developera s aspoň 2-5 rokmi skúsenosti na tejto pozícii. Pozícia je vhodná aj pre absolventov, študentov či freelancerov, ktorí chcú pracovať v tíme a podieľať sa na zaujímavých projektoch v oblasti e-commerce, ale musia vedieť programovať a  ako programátori posúvať svoje znalosti.

Kto sme?

Tvoríme kvalitné, optimalizované a moderné webstránky a e-shopy na mieru, ktoré sú schopné konkurovať silným hráčom. Máme vlastný e-shop systém v SaaS prevední aj na prenájom, ktorý pomôže premáhať každému od malej až po veľkú firmu. Posúvame biznis našich klientov na vyššiu úroveň. Naším cieľom je zvyšovať kvalitu e-commerce prostredia na Slovensku a v zahraničí.

Hľadáme PHP developera, kolegu, parťáka, ktorý sa nebojí nových výziev, chce s nami makať a neustále sa zlepšovať. Ponúkame full-time spoluprácu interne s možnosťou Home Office, časom aj Full Remote v našej kancelárii v centre Bratislavy. Pokiaľ si ešte študent či absolvent a trúfaš si, radi ti dáme šancu.

Chceme byť najlepšia slovenská e-commerce platforma, máme desiatky klientov a plánujeme expanziu do zahraničia. Nudiť sa nebudeš a môžeš si občas zmeniť stereotyp aj na klientskom projekte.

Vládne u nás firemná uvoľnená atmosféra a neformálne prostredie. Spolupráca okrem nášho CTO bude aj s grafikom, copywriterom, account manažérom a ďalšími členmi tímu. Práca bez stresu, ale je potrebné pracovať.

Čo očakávame?

Zaujímaš sa o segment e-commerce, rozumieš UX a UI dizajnu, dokážeš kriticky a konštruktívne myslieť, máš chuť učiť sa a prijímať nové výzvy? Máš už nejaké skúsenosti s frameworkom Laravel? Hľadáme práve teba!

Fungujeme na Laravel, GITe a chceme prejsť aj na Elasticsearch.  Plánujeme v JIRE. Všetko máme na Bitbuckete, servery na Digital Ocean a iných. Očakávame aj plnenie dohodnutých deadline-ov a samostatnosť, ak ide o riešenie problémov na projekte.

Ak si študent, radi ti dáme šancu, ak si ochotný na sebe makať a ukážeš čo vieš. Potrebujeme ťa tu však aspoň 80 hodín mesačne. 

HTML, CSS, PHP
HTML, CSS, PHP – pokročilý, 80%
WordPress a WooCommerce
Znalosť WordPress a WooCommerce – pokročilý 60%
Laravel
Skúsenosť s frameworkom Laravel 80%

Čo budeš robiť?

Tvojou úlohou bude primárne spolupráca na vývoji aplikácií na frameworku Laravel, na ktorom je systém postavený. Primárne je to práca na back-end, ale vieme oceniť ak budeš fullstack.

Veľké plus je, ak by si vedel zvládnuť a aj pomôcť s prípravou kampaňovej landing page v HTML, CSS, preštýlovať webdizajn z PSD či pomôcť vytvoriť WordPress webstránku podľa požiadavky klientov.

V skratke:

 • Spolupráca s developerským tímom pri vývoji riešení pre e-shopy na mieru a e-commerce platformy na prenájom - Midasto
 • pomoc pri tvorbe webstránok a riešení na frameworku Laravel,
 • práca s databázou.
 • Veľká výhoda ak nám vieš pomôcť aj s týmto:
 • Realizácia WordPress stránok pre nás a našich klientov,
 • štýlovanie dizajnu do HTML, CSS pre klientov na základe dodaných podkladov.
 • tvorba pluginov a tém,
 • úprava existujúcich tém.

Benefity

 • Flexibilný pracovný čas,
 • tím profesionálov, ktorí ťa posunú vpred,
 • účasť (dobrovoľná) na našich marketingových školeniach zadarmo,
 • rast a zaujímavé finančné ohodnotenie podľa skúseností,
 • príjemné pracovné prostredie v menšom tíme (feels like home).

Čo za to?

Ponúkame ohodnotenie podľa tvojich skúseností a našej vzájomnej dohody. Najmenej však 1600 - 2500 € podľa tvojich skills (na faktúru) plus jednorazové odmeny za odovzdané projekty. Môžeš si byť istý, že ak u nás svoje schopnosti a pracovný čas využiješ naplno, náležite ťa odmeníme. S dlhšou spoluprácou prichádza možnosť získať fixné obratové provízie z projektu.

Radi sa pozrieme na tvoje zrealizované projekty alebo referencie. Pošli, čo máš, a do prílohy nezabudni vložiť svoje CV na info@midasto.com. Tešíme sa na teba!